Method Feeder

Method Feeder 2mm

Prawdopodobnie najbardziej popularna metoda wędkowania ostatnich kilku sezonów czyli Method Feeder. Głównym założeniem jest połów karpi ale sprawdza się również dobrze na leszcze, jazie i inne z rodziny karpiowatych.
Skład naszych mieszanek paszowych został starannie dobrany z wysokiej jakości komponentów. Odpowiednia granulacja zapewnia jej skuteczność w każdych warunkach. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji , materiał poddany obróbce termicznej sprawia że jest doskonale przyswajany przez ryby. Dzięki drobnej granulacji i po odpowiednim przygotowaniu tj. namoczeniu mieszanki stymulujemy pracę zanęty. Twarde i powolne uwalnianie elementy przyciągną większą liczbę ryb chętnych skubnąć coś dla siebie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo podział na słodkie i rybne tzw. śmierdziuchy. Niezależnie od okresu pozostają pełne aromatycznych zapachów które sprawdzą się wczesna wiosna ,latem oraz jesienią.
W zależności od potrzeb oferujemy konfekcjonowanie w kilku wariantach. Opakowania jednostkowe 200g , 600g oraz luzem 10kg , 20kg

                                                                                                                              

Granulat zanętowy 4mm

Zanęta w formie granulatu w rozmiarze 4mm . Stworzona z specjalnie wyselekcjonowanych komponentów paszowo-spożywczych. Dzięki specjalnemu procesie produkcji charakteryzuje się żywą barwą i długotrwałym intensywnym zapachem.  Stosunkowo większy rozmiar do typowego method feeder 2mm pozwoli na dłuższą pracę po kontakcie z wodą w miejscu nęcenia.  Ma wszechstronne zastosowanie. Można stosować go jako gotową zanętę, element dodatku zanęt spławikowych lub klasycznego feedera oraz przynętę. Z powodzeniem sprawdzi się  podczas zawodów lub rekreacyjnemu wyjściu na ryba. Swoją skuteczność potwierdzi na łowiskach PZW i komercyjnych.
Oferujemy go w różnych formach konfekcji. Opakowania jednostkowe 250g, 1000g i większe wiadro plastikowe 7kg lub worek 30kg

Pellet haczykowy 8 i 12mm – przynęta

Przynęty haczykowe to element najbardziej popularnej metody wędkowania czyli Method Feeder. Głównym założeniem jest połów karpi ale sprawdza się również dobrze na leszcze , jazie i inne z rodziny karpiowatych.
Skład naszych mieszanek paszowych został starannie dobrany z wysokiej jakości komponentów. Odpowiednia granulacja zapewnia jej skuteczność w każdych warunkach. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji, materiał poddany obróbce termicznej sprawia że jest doskonale przyswajany przez ryby. Dzięki większej granulacji wydłużamy czas pracy przez powolny rozkład w kontakcie z wodą. Po umieszczeniu przynęty w podajniku wspólnie z drobniejsza frakcją zanęty lub pelletu 2mm pozostaje w bliskim kontakcie zerujących w pobliżu ryb.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo podział na słodkie i rybne tzw. śmierdziuchy. Niezależnie od okresu pozostają pełne aromatycznych zapachów które sprawdzą się wczesna wiosna ,latem czy jesienią.
W zależności od potrzeb oferujemy konfekcjonowanie w kilku wariantach. Opakowania jednostkowe 150g , 1000g oraz luzem 10kg , 20kg


 

 * Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy i w rzeczywistości odcienie mogą się różnić w zależności od smaku.